Zbieranie dowodów sądowych Gdynia

Zbieranie dowodów sądowych Gdynia

Biuro detektywistyczne pomoże wygrać sprawy sądowe

Dowody dla sądu w Gdyni nasi detektywi zbierają w sposób zgodny z obowiązującym prawem, dlatego mogą być one dołączone jako materiał dowodowy w postępowaniu sądowym. Wszystko, co zdobędą, jest skrupulatnie dokumentowane i opisywane. Duże doświadczenie i wiedza na temat dowodów dla sądu pozwala na zebranie właściwych i ważnych dla sprawy informacji, zdjęć oraz nagrań filmowych.

Sprawy cywilne zbieranie dowodów Gdynia

Jedną z najczęściej spotykanych sprawy cywilnych, w które włączają się detektywi z Agencji detektywistycznej to zbieranie dowodów zdrady. Prowadzimy obserwację współmałżonka i dokumentujemy na zdjęciach niewierność partnera. Dzięki nim możliwe jest szybkie i uczciwe przeprowadzenie sprawy rozwodowej. W przypadku podziału majątku pomagamy ujawnić majątek współmałżonka, aby sąd mógł przyznać odpowiednie alimenty dla dziecka oraz zasądzić uczciwy podział mienia.

Zbieranie dowodów do spraw cywilnych wszelkiego rodzaju wykonujemy dyskretnie oraz z zachowaniem tajemnicy.

Sprawy karne zbieranie dowodów Gdynia

Zbieranie dowodów do spraw karnych w Gdyni przez naszą Agencję detektywistyczną może być przeprowadzane wspólnie z policją. Po rozmowie z Klientem oraz analizie wszystkich dostępnych i zebranych wcześniej materiałów dowodowych detektyw sporządza strategię działania. Sprawy karne są naszym priorytetem. Zachowujemy obiektywizm przy każdym zleceniu i pomagamy uzyskać sprawiedliwość.

Zbieranie dowodów do spraw karnych jest przeprowadzane w ścisłej współpracy z Klientem oraz w razie potrzeby z reprezentującą go kancelarią prawniczą. Cała dokumentacja sporządzona przez biuro detektywistyczne w Gdyni przekazywana jest Klientowi. Może ona być przedstawiona w sądzie karnym i pomoże przy korzystnym rozwiązaniu sprawy.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: