Wykrywanie oszustw

Wykrywanie oszustw Gdynia

Nie daj się oszustom! Poproś o pomoc detektywa!

Oszust może zaszkodzić także i Tobie. Jeśli zostałeś oszukany lub okradziony pomagamy w znalezieniu sprawcy oraz służymy pomocą przy poszukiwaniu mienia. Wszystkie działania naszych licencjonowanych detektywów są zgodne z prawem i udokumentowane niepodważalnymi dowodami.

Ujawnienia kradzieży to również nasze zadanie. Pomagamy w wykryciu przestępców w środowisku pracy oraz kradzieży dokonanych w domu.

Różne rodzaje oszustw. Jak nie dać się naciągnąć?

Oszustwa podatkowe w Gdyni często są wykrywane przez naszych detektywów z Agencji detektywistycznej. Dobra znajomość prawa i duża wiedza na temat oszustw pozwala nam zdobyć dowody dotyczące tego typu wykroczeń.

Oszustwa finansowe są niestety równie często spotykane. Pomożemy nie tylko złapać oszusta, ale też ustalić majątek przestępcy. Jeśli Twój dłużnik uważa, że nie ma z czego spłacić długu, ustalimy jego majątek i pomożemy odzyskać dług. Przez oszustwa finansowe dłużnik może uchylać się od odpowiedzialności spłaty, dlatego dzięki naszemu zaangażowaniu w sprawę możemy zarówno przyczynić się do ukarania przestępcy, jak i doprowadzić do zwrotu nienależnie przywłaszczonych dóbr.

Oszustwa bankowe to kolejne zadanie, którego może podjąć się nasza Agencja detektywistyczna w Gdyni. Jesteśmy także pomocni w wykrywaniu oszustw internetowych. Jeśli zauważyłeś nieprawidłowości na swoim koncie bankowym oraz próby włamania na Twoje konto internetowe lub pocztę e-mail niezwłocznie zgłoś się do nas. Nie pozwól również, aby ktoś obcy posługiwał się bezprawnie Twoimi danymi osobowymi. Pomożemy znaleźć sprawcę.

Detektyw pomoże uniknąć oszustwa

Nasi licencjonowani detektywi pomogą rozwiązać każdą sprawę. Nasz pracownik przedstawi sposób działania i ustali strategię. Gwarantujemy pełną dyskrecję i duże zaangażowanie w realizację zadania.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: