Sprawdzanie nieuczciwej konkurencji

Sprawdzanie nieuczciwej konkurencji w Gdyni

Stop nieuczciwej konkurencji

Szkodliwe działania konkurencji mogą przynieść wymierne straty dla twojego przedsiębiorstwa. Nieuczciwa konkurencja w Gdyni to zadanie dla naszego biura detektywistycznego. Detektywi pomogą udokumentować oraz zebrać dowody na krzywdzące działania skierowane w Twoją firmę.

Nieuczciwa konkurencja to wykonywanie działalności bez zarejestrowania firmy, fałszywe oznaczenia produktów lub jawne naśladowanie towarów innych przedsiębiorstw. Pomawianie i rozsyłanie nieprawdziwych informacji również należy do tej definicji. Nieuczciwa konkurencja w Gdyni to wykroczenie, za które można wytoczyć sprawę cywilną lub karną. Dlatego warto skorzystać z pomocy detektywów – zajmą się oni zebraniem dowodów związanych ze stosowaną wobec firmy nieuczciwą konkurencją, które można później przedstawić w sądzie.

Działamy na korzyść Twojej firmy

Licencjonowani detektywi współpracujący z Agencją detektywistyczną w Gdyni zaangażują się w każdą sprawę biznesową. Oprócz wykrywania nieuczciwej konkurencji w Gdyni zajmujemy się również sprawdzaniem pracowników oraz partnerów biznesowych. Możemy przeprowadzić obserwację osób oraz prześwietlić przeszłość potencjalnego partnera lub pracownika. W razie problemów z dłużnikami podejmujemy odpowiednie – i co ważne, zgodne z prawem – działania, które pomogą odzyskać długi.

Przeprowadzamy też analizę konkurencji oraz sprawdzamy czy w firmie nikt nie dopuszcza się mobbingu, kradzieży lub innych oszustw.

Profesjonaliści pomogą w walce z nieuczciwą konkurencją

Zatrudniamy tylko licencjonowanych detektywów, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę i zbieramy jeszcze większe doświadczenie. W niektórych przypadkach współpracujemy z policją oraz prawnikami.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: