Sprawdzenie pracowników

Sprawdzenie nowych i zatrudnionych pracowników

Weryfikacja pracowników i partnerów biznesowych

Każdy przedsiębiorca wie, jak ważni są pracownicy oraz partnerzy biznesowi. Ich działanie na szkodę firmy może zagrozić jej wizerunkowi, a także doprowadzić do upadłości przedsiębiorstwa. Sprawdzenie zatrudnionych pracowników w Gdyni pozwala na podjęcie decyzji o ich zwolnieniu lub awansie.

Niektórzy pracownicy mogą zostać przekupieni przez konkurencję. Zdarza się też, że niezadowolony pracownik szerzy nieprawdziwe plotki o firmie lub jej właścicielu. Weryfikacja pracowników oraz partnerów biznesowych pozwoli uniknąć błędów, które mogą przynieść straty finansowe lub moralne. Zajmujemy się także wykrywaniem nieuczciwej konkurencji oraz przeprowadzaniem wywiadu gospodarczego.

Gwarantujemy, że wszystkie działania podejmowane przez licencjonowanych detektywów z Agencji detektywistyczne w Gdyni są wykonywane z poszanowaniem prawa oraz w pełnej dyskrecji.

Przed zatrudnieniem nowego pracownika

Weryfikacja pracowników w Gdyni przed ich zatrudnieniem może zaowocować korzystną współpracą lub uniknięciem zatrudnienia oszusta. Detektyw może przeprowadzić obserwację osób oraz ustalić, czy w przeszłości nie dopuszczali się kradzieży, oszustw finansowych lub innych działań, które mogą zaszkodzić firmie. W razie potrzeby możemy stworzyć profil psychologiczny oraz sprawdzić czy wszystkie dane w przedłożonym przez niego CV są prawidłowe. Zdobędziemy także informacje od poprzednich pracodawców i sprawdzimy okoliczności zwolnienia.

Skorzystaj z kompetencje detektywa przy weryfikacji pracowników

Agencja detektywistyczna w Gdyni gwarantuje zachowanie poufności spraw, którymi się zajmujemy oraz dostarczenia obiektywnych i prawdziwych informacji na temat potencjalnych i zatrudnionych pracowników. Zdobędziemy dowody, jeśli partner biznesowy nie zachowuje się uczciwie i dopuszcza się oszustw.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: