Prowadzenie obserwacji osób detektyw

Obserwacja i sprawdzanie osób Gdynia

Obserwacja osób to nasza specjalność

Nasi licencjonowani detektywi zajmują się obserwacją osób w Gdyni i okolicach. Dyskretne i profesjonalne działania pozwalają nam zdobyć informację o każdej osobie. Specjaliści z biura detektywistycznego w Gdyni potrafią wtopić się w tłum i niepostrzeżenie wejść do kręgu towarzyskiego obserwowanej osoby. Duże zaangażowanie i wiedza naszych prywatnych detektywów jest bardzo istotna przy rozwiązaniu każdej sprawy.

Sprawdź z kim pracujesz

Obserwacja osób w Gdyni pomoże wykryć szkodliwe działania pracowników oraz partnerów biznesowych. Sprawdzenie osób pozwala na poznanie towarzystwa, w którym się obracają. Zły wizerunek firmy może decydować o jej rentowności, dlatego warto sprawdzić osoby, z którymi podejmuje się współpracę.

Dzięki obserwacji osób Agencja detektywistyczna w Gdyni może też zdobyć dane adresowe dłużnika, co zdecydowanie ułatwi wręczenie nakazu zapłaty. W razie problemów pomożemy odzyskać dług i ustalić majątek osoby zadłużonej. Wykrywamy również oszustwa podatkowe i finansowe, a zdobyte przez nas dowody mogą być przedstawione w sądzie.

Obserwacja krewnych detektyw

Jeśli podejrzewasz współmałżonka o zdradę, jesteśmy gotowi pomóc. Poprzez obserwację zdobędziemy konieczne przy rozprawie rozwodowej dowody zdrady. Zawsze działamy zgodnie z prawem, dlatego zdobyte przez nas zdjęcia i filmy mogą przydać się w zawiązku z orzekaniem o winie współmałżonka. Służymy także pomocą przy ustaleniu majątku.

Agencja detektywistyczna w Gdyni zajmuje się również obserwacją małoletnich i sprawdzaniem osób, z którymi Twoje dziecko spędza czas. Przy podejrzeniach, że dziecko zadaje się z tak zwanym „złym towarzystwem” pomożemy ustalić, czy grupa znajomych nie ma przeszłości kryminalnej lub jest podejrzana o popełnienie różnych przestępstw.

Warto sięgnąć po pomoc profesjonalistów. Umów się na spotkanie z detektywem i pozwól nam sobie pomóc.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: