Wywiad gospodarczy Gdynia

Wywiad gospodarczy Gdynia

Detektyw wykona wywiad gospodarczy dla Twojej firmy

Wywiad gospodarczy w Gdyni pomoże nowym oraz już działającym przedsiębiorcom uzyskać informację na temat konkurencji. Nasi detektywi dostarczą dane o sytuacji finansowej i ekonomicznej firm konkurencyjnych oraz ich sytuacji kadrowej. W przypadku możliwości podjęcia współpracy pozwoli to oszacować ryzyko, a przy założenia nowej firmy uniknąć błędów i naśladowania konkurencji.

Wywiad gospodarczy dotyczy także odzyskiwania należności. Detektyw może ujawnić majątek firmy oraz wykryć oszustwa podatkowe czy finansowe. Nasze biuro detektywistyczne zajmuje się także wykrywaniem nieuczciwej konkurencji. Dodatkowo, Agencja detektywistyczna zrealizuje skuteczne odzyskiwanie długów.

Analiza sprawdzanie konkurencji

Analiza konkurencji w Gdyni pozwoli uzyskać informację na temat klientów, którzy korzystają z usług firmy. Licencjonowany detektyw przeprowadzi zgodne z prawem działania, aby udokumentować strategię konkurencji oraz ich planów dotyczących dalszego rozwoju firmy. Przedstawi również słabe oraz mocne strony badanego przedsiębiorstwa.

Analiza konkurencji pomoże porównać Twoją firmę, produkty i klientów z konkurencją. To wszystko jest istotne przy realizacji strategii i rozwoju firmy. Warto poznać konkurencję, aby nie dopuścić do strat finansowych i upadku przedsiębiorstwa.

Analizując konkurencję zadbamy o pełną dyskrecję

Ze swojej strony gwarantujemy pełną dyskrecję oraz zaangażowanie. Zatrudnieni u nas licencjonowani detektywi odznaczają się dużym doświadczeniem i pasją do swojej pracy. Zajmujemy się nie tylko sprawami biznesowymi, ale także osobistymi i rodzinnymi.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: