Ustalenie majątku

Ustalenie majątku Gdynia

Dłużnik nie musi być bezkarny

Ustalenie majątku dłużnika pozwala na odzyskanie wyłudzonych pieniędzy. Często zdarza się, że osoba, która ma do spłaty dług dopuszcza się oszustw finansowych i ukrywa swoje dochody. Nasi licencjonowani detektywi pomogą zdobyć dowody na możliwość spłaty zaciągniętych pożyczek czy zobowiązań finansowych.

Ujawnienia majątku współmałżonka może być dowodem przy sprawach alimentacyjnych oraz rozwodowych. Ukrywanie majątku to często spotykany problem przy rozwodach, gdy współmałżonek chce oddać jak najmniejszą część zgromadzonych dóbr.

Detektyw pomoże przy nierównym udziale majątku

Ustalenie nierównych udziałów w majątku wspólnym w Gdyni pomaga przy sprawach rozwodowych lub po śmierci małżonka. Detektywi mogą zebrać dowody, dzięki którym sąd podejmie właściwą decyzję, co do podziału majątku.

Potrafimy udowodnić, że współmałżonek nie dokładał się do majątku wspólnego lub też działał na jego szkodę. Materiał dowodowy związany z trwonieniem majątku przez drugą osobę może mieć decydujący wpływ na sprawę przy podziale majątku. Należą do nich w szczególności hazard, alkoholizm oraz ryzykowne operacje finansowe. Możemy też udowodnić czas separacji, który również może wpłynąć na nierówny udział majątku w małżeństwie.

Ustalanie majątku, pomoc w odzyskiwaniu długów

Detektyw zajmuje się też odzyskiwaniem długów oraz ustaleniem danych adresowych wierzycieli w celu doręczenia im listów sądowych oraz nakazu zapłaty. Ujawnienie majątku dłużników zdecydowanie korzystnie wpływa na proces odzyskania długów.

Do Agencji detektywistycznej w Gdyni możesz zgłosić się z każdą sprawą – osobistą i biznesową. Doradzimy i omówimy każdy szczegół zlecenia. Zapewniamy dyskrecję i profesjonalizm.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: