Eksmisje lokatorów Gdynia

Eksmisje lokatorów Gdynia

Eksmisje lokatorskie na terenie Gdyni i okolicznych miejscowości. Zapewniamy profesjonalną pomoc negocjacyjną oraz wsparcie właściciela mieszkania na drodze prawnej. Jeżeli Twoją nieruchomość zamieszkuje lokator zalegający z opłatami zadzwoń do nas. W ramach usługi negocjacyjnej pomożemy przekonać dzikiego lokatora, że nie warto zostawać w Twojej nieruchomości ani dnia dłużej!

Posiadamy duże doświadczenie w sprawach beznadziejnych. Nasze procedury działania są sprawdzone i w pełni legalne. Dzięki szybkiej interwencji unikniesz znacznych strat finansowych i potrzeby zakładania sprawy w sądzie.

Jak usunąć niepłacącego lokatora z mieszkania w Gdyni?

W konsekwencji nieudolnego prawa mieszkaniowego niepłacący najemcy stali się prawdziwą plagą. Brak ochrony wynajmującego własne mieszkanie przed oszustami wykorzystującymi luki w prawie sprawia, że rynek wynajmu mieszkań w Polsce to trudny obarczony wielkim ryzykiem biznes. Skierowanie sprawy do sądu a nawet wygrany proces nic nie daje. Oszuści po otrzymaniu wyroku sądu nadal pozostają w zajmowanym lokalu a ich eksmisja może trwać latami.

Nasze biuro detektywistyczne dysponuje skutecznymi metodami pozbycia się niechcianego lokatora! Działamy kompleksowo. Nasi klienci otrzymują wsparcie aż do pozytywnego zakończenia sprawy.

Procedura eksmisji lokatorów:

  1. Przyjęcie zgłoszenia, wstępna analiza sprawy. Po przyjęciu zgłoszenia sprawdzamy historię osoby zalegającej z płatnościami. Sprawdzamy poprzednie miejsca zamieszkania, jej przeszłość kryminalną, miejsce pracy oraz posiadany majątek.
  2. Przeprowadzenie wizji lokalnej. Podczas pierwszej wizji lokalnej poznajemy stan nieruchomości oraz w ramach działań operacyjnych zajmujących ją lokatorów.
  3. Planowanie eksmisji. Sposób działania zależy od wielu czynników. Kroki jakie podejmujemy charakteryzują się zróżnicowanym stopniem natężenia i wybraniem odpowiednich mechanizmów mających skłonić osoby zamieszkujące nieruchomość do dobrowolnego jej opuszczenia.
  4. Negocjacje lokatorskie. Ten etap to pierwsza bezpośrednia konfrontacja z dzikimi lokatorami. Wymiana zamków, przedstawienie możliwych scenariuszy zakończenia sporu oraz określenie czasu na podjęcie decyzji o wyprowadzce.
  5. Zakończenie sprawy. Odebranie kluczy do nieruchomości przez właściciela, zebranie dowodów o stanie technicznym lokalu.

Każda interwencja jest inna i wymaga podjęcia innych środków. Wiele spraw kończy się już przy pierwszej konfrontacji z najemcami. Natomiast część spraw wymaga podjęcia bardziej radykalnych środków.

Jeżeli stoisz w obliczu oszustów nie czekaj na większe straty finansowe. Zanim udasz się do sądu i założysz sprawę, która może się ciągnąć latami zgłoś się do nas! Zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu telefonicznego. Przedstaw nam swoją sprawę a my pomożemy Tobie w rozwiązaniu problemu dzikich lokatorów.