Ekspertyzy kryminalistyczne w Gdyni

Ekspertyzy kryminalistyczne w Gdyni

Wykrywamy przestępstwa, udowadniamy winę lub niewinność

Kryminalistyka zajmuje się wykrywaniem sprawców przestępstw oraz udowodnieniem winy lub niewinności oskarżonej osoby. Detektywi z Agencji detektywistycznej w Gdyni mogą przeprowadzić ekspertyzy kryminalistyczne i pomóc uzyskać fakty dotyczące popełnionego przestępstwa.

Analizowanie miejsca zdarzenia, w tym wypadków samochodowych oraz ich okoliczności należą do zadań naszego biura detektywistycznego. Zbieramy dowody oraz pomagamy wykryć sprawcę. Jesteśmy gotowi do współdziałania z policją i innymi osobami zaangażowanymi w sprawę.

Badania kryminalistyczne w Gdyni

Badania kryminalistyczne wykonywane przez Agencję detektywistyczną dostępne są dzięki pomocy i współpracy z profesjonalistami. Ekspertyzy kryminalistyczne, którymi zajmuje się nasza Agencja to między innymi wykonywanie badań grafologicznych. Pozwalają one uzyskać potwierdzenie sfałszowanych podpisów, co jest szczególnie pomocne przy wykrywaniu i zbieraniu dowodów oszustw finansowych oraz przy odzyskiwaniu długów. Wykonujemy też badania na wariografie, który powszechnie znany jest jako wykrywacz kłamstw. Prowadzimy także badania daktyloskopijne, w tym porównywanie odcisków palców.

Zbieramy dowody spraw sądowych

Dzięki dużej wiedzy na temat przestępstw, kryminalistyki i medycyny sądowej Agencja detektywistyczna w Gdyni pomaga uzyskać wiarygodne analizy i ekspertyzy kryminalistyczne. Zbieramy dowody do spraw sądowych i analizujemy całą dostępną dokumentację.

Wypróbuj nas i skorzystaj z naszej pomocy. Jesteśmy profesjonalistami i posiadamy duże doświadczenie w podobnych sprawach. Działamy sprawnie i gwarantujemy, że nie umknie nam żaden szczegół.

Spotkanie z naszym licencjonowanym detektywem ułatwi Ci podjęcie decyzji. Skorzystaj z naszych usług nie tylko w zakresie kryminalistyki, ale też w sprawach osobistych oraz biznesowych.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: