Ustalanie miejsca zamieszkania, pobytu

Ustalenie miejsca zamieszkania Gdynia

Obserwacja osób pomoże w ustaleniu adresu

Ustalenie miejsca zamieszkania w Gdyni należy do zadań naszej Agencji detektywistycznej. Przeprowadzamy obserwację osób, która pozwala nam zdobyć aktualny adres, pod którym poszukiwana przez Klienta osoba przebywa lub mieszka.

Zdarza się, że współmałżonek po rozwodzie lub w trakcie separacji bez zgody drugiego rodzica zabiera dziecko i ukrywa je przed matką lub ojcem. Ustalenie miejsca zamieszkania dziecka to nasza priorytetowa sprawa. W takich sytuacjach wychodzimy nawet poza granice kraju i jesteśmy gotowi do współpracy z policją.

Znajdziemy adres dłużnika

Ustalenie miejsca zamieszkania dłużnika pomoże w dostarczeniu powiadomień sądowych oraz nakazu zapłaty. Przyspiesza to proces odzyskania długów oraz zmniejsza jego koszty. Możemy także podjąć się ustalenia majątku dłużnika i w przypadku wykrycia oszustw finansowych zebrać dowody, które mogą być materiałem dowodowym w sądzie.

Poszukiwania adresu spadkobierców

W przypadku zrzeczenia się majątku osoby zmarłej przez najbliższą rodzinę lub jej braku Agencja detektywistyczna w Olsztynie podejmie się poszukiwania spadkobierców. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych licencjonowanych detektywów pomożemy znaleźć osoby, którym należy się spadek oraz te wymienione w testamencie.

Ustalanie miejsca zamieszkania

Jesteśmy gotowi do podjęcia się każdego zlecenia – nawet najtrudniejszego. Przyjmujemy sprawy osobiste, rodzinne oraz biznesowe. Nasza pasja w dochodzeniu do prawdy oraz poczucie sprawiedliwości pozwala uczciwie podejść do każdego zadania. Zapewniamy, że wszystkie nasze działania są zgodne z prawem, a zebrane dowody można przedstawić w sądzie. należy do zadań naszej Agencji detektywistycznej. Przeprowadzamy obserwację osób, która pozwala nam zdobyć aktualny adres, pod którym poszukiwana przez Klienta osoba przebywa lub mieszka.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: