Poszukiwanie osób zaginionych, ukrywających się

Poszukiwanie osób zaginionych, ukrywających się, krewnych

Poszukiwanie zaginionych

Za osobę zaginioną uważa się człowieka, który nie przebywa w miejscu zamieszkania, nie kontaktuje się z bliskimi i nie można ustalić jego teraźniejszego miejsca pobytu. Poszukiwanie zaginionych przez Agencję detektywistyczną w Gdyni odbywa się na terenie całego kraju oraz w razie potrzeby poza granicami Polski.

Poszukiwanie zaginionych jest naszą sprawą priorytetową, ponieważ w takich sytuacjach może występować zagrożenie zdrowia lub życia zaginionego. W takich zleceniach jesteśmy gotowi i przygotowani do współpracy z policją, dzięki czemu wzrastają szanse na odnalezienie poszukiwanego.

W przypadku zaginięcia osoby, która zabrała swoje rzeczy osobiste pomagamy uzyskać dane adresowe, które ułatwią kontakt. Działania poszukiwawcze osób, które uciekły z pobudek osobistych, mogą być przeprowadzane z wyłączeniem działań policyjnych. Angażujemy się też w poszukiwanie małoletnich, którzy uciekli z domu.

Poszukiwanie ukrywających się

Zdarza się, że osoby uznane przez rodzinę za zaginionych, tak naprawdę chcą uniknąć problemów związanych z wierzycielami, policją lub członkami rodziny. Najczęściej dotyczy to niemożności lub niechęci do spłaty długów. Poszukiwanie ukrywających się osób z Gdyni nie jest łatwe, ale też nie jest niemożliwe. Nasi detektywi poprzez obserwację osób znajdujących się w kręgu znajomych poszukiwanego, pomogą ustalić jego aktualne dane adresowe.

Agencja detektywistyczna w Gdyni działa dyskretnie i zgodnie z prawem. Zbieramy dowody na temat osoby ukrywającej się i jej przewinień. Ułatwia to rodzinie nawiązanie kontaktu, a wierzycielom odzyskanie długu. Nasi licencjonowani detektywi mają doświadczenie w poszukiwaniu osób ukrywających się. Działamy nie tylko na terenie naszego kraju, ale w razie konieczności również za granicą.

Poszukiwanie zaginionych krewnych

Zdarza się, że chcemy nawiązać kontakt z dawno niewidzianymi krewnymi. Niestety jedyne co po nich pozostało to stare zdjęcia i nieaktualny numer telefonu. Dzięki pomocy naszych detektywów poszukiwanie krewnych może być łatwe. Na podstawie wszystkich informacji przekazanych przez Klienta możemy ustalić nowe miejsce zamieszkania oraz zdobyć numer telefonu. Agencja detektywistyczna w Gdyni pomoże naprawić zerwane więzi rodzinne.

Pomagamy też znaleźć dziecko, które zostało ukryte przez jednego z partnerów. Poszukiwanie krewnych z Gdyni, a w szczególności nieletnich to sprawy, które realizujemy z ogromnym zaangażowaniem.

Zajmujemy się też poszukiwaniem krewnych, którzy zostali wymienieni w testamencie lub należy im się spadek po zmarłym.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: