Poszukiwanie skradzionego mienia

Poszukiwanie mienia Gdynia

Znajdziemy skradzione przedmioty osobiste i firmowe

Agencja detektywistyczna z Gdyni zajmuje się poszukiwaniem mienia. Nasz profesjonalizm i pełne zaangażowanie pozwolą licencjonowanym detektywom uzyskać informacje na temat zaginionych rzeczy.

Podejmujemy się poszukiwania mienia w Gdyni oraz całej Polski, a także poza granicami kraju. Zajmujemy się sprowadzeniem oraz zdobyciem informacji na temat zaginionych przedmiotów. Dotyczy to samochodów, sprzętów RTV i AGD, różnych kolekcji oraz rzeczy, które miały wartość sentymentalną.

Do naszych zadań należy też poszukiwanie dzieł sztuki, takich jak rzeźby czy obrazy.

Poszukiwanie mienia może być czasochłonne i wymagać wielu działań. Jednak dzięki spostrzegawczości i doświadczeniu naszych detektywów pomagamy naszym Klientom odzyskać zagubione lub skradzione dobra.

Jak odnaleźć wypożyczony lub leasingowany samochód?

Podczas wypożyczania lub leasingowania samochodów lub innych sprzętów zdarza się, że nie trafiają one do właścicieli w określonym w umowie terminie, a kontakt z osobą, która pożyczyła minie, jest niemożliwy. Agencja detektywistyczna w Gdyni podejmie się poszukiwania mienia i odnalezienia go. W przypadku zniszczenia lub paserstwa zbierzemy dowody dla sądu oraz pomożemy odzyskać dług.

W przypadku samochodów ciężarowych możliwe jest uprowadzenie towaru i ukrycie go. Zdarza się to na granicach oraz podczas postoju ciężarówki. Nasi detektywi pomogą ustalić miejsce ukrycia samochodu oraz skradzionego towaru.

Szybkie odnajdywanie skradzionych przedmiotów

Biuro detektywistyczne współpracuje jedynie z licencjonowanymi detektywami, którzy charakteryzują się obiektywnością, zmysłem obserwacji, są dyskretni i potrafią dochować tajemnicy. Zajmujemy się sprawami rodzinnymi, osobistymi oraz biznesowymi. Szybko i sprawnie znajdujemy tropy, które prowadzą nas wprost do celu.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: