Kontrola rodzicielska Gdynia

Kontrola rodzicielska Gdynia i okolice

Bezpieczeństwo dziecka. Jak o nie zadbać?

Zatrudnienie odpowiedniej opiekunki dla dziecka jest dużym problemem. Wiemy, jak ciężko jest zaufać obcej osobie i pozostawić z nią dziecko na kilka godzin. Warto przed zatrudnieniem nowej niani sprawdzić jej kwalifikacje i przeszłość.

Kontrola rodzicielska w Gdyni, którą przeprowadza nasze biuro detektywistyczne polega na sprawdzeniu i weryfikacji potencjalnej opiekunki. Sprawdzamy, czy wszystkie dane zawarte w CV są prawdziwe oraz pozyskujemy informacje o wcześniejszych miejscach pracy. Wykonujemy też profil psychologiczny kandydatki.

W przypadku zatrudnionej niani Agencja detektywistyczna przeprowadza kontrolę pracy opiekunki w domu lub w miejscu, w którym dziecko przebywa. Wykonujemy obserwację osób w otoczeniu niani i dziecka oraz zbieramy dowody w przypadku złej opieki nad dzieckiem.

Ukryte sprawy nastolatków

Przychodzi czas w wieku każdego nieletniego, kiedy przestaje opowiadać rodzicom o swoich kolegach i emocjach. Jeśli martwisz się o swoje dziecko wykorzystaj możliwości oferowane przez naszych prywatnych detektywów. Zajmujemy się wykrywaniem mobbingu w szkole i zbieramy dowody na temat dręczenia lub poniżania dziecka.

Kontrola rodzicielska to także sprawdzanie towarzystwa, w jakim przebywa dziecko. Dowiadujemy się o ich działaniach i przeszłości, także kryminalnej. Ustalamy, czy koledzy nastolatka nie zajmują się nielegalną działalnością. Poznanie kolegów małoletniego zmniejsza ryzyko jego wstąpienia na złą ścieżkę oraz zapobiegnięcie przykrym konsekwencjom.

Jak zadbać o bezpieczeństwo rodziny?

Licencjonowani detektywi zatrudnieni w Agencji detektywistycznej w Gdyni działają w pełni profesjonalnie i z poszanowaniem prawa. Pomożemy, doradzimy we wszystkich sprawach dotyczących bezpieczeństwa rodziny.

detektyw gdynia Detektyw Gdynia jest częścią grupy biznesowej Niezależne Biuro Śledcze, w skład której wchodzą: